5 úžasných nápojov pre ploché brucho

Vodný melón na ploché brucho

Melónový džús

 

Melónová šťava je ideálna pre osvieženie vášho tela. Melón je vynikajúcou voľbou ako nízkokalorické náhradné jedlo. Vzhľadom k veľkému množstvu vody, je to prirodzený spôsob hydratácie. Okrem iného obsahuje aj dobre známe látky, ktoré pôsobia ako prevencia vzniku rakoviny. Keď budete konzumovať melónový džús, znížite obsah tuku a podporíte zvyšovanie svalovej hmoty.

Vodný melón na ploché brucho

Mätový čaj

 

Okrem toho, že vás mätový čaj osvieži, zbaví vás veľmi rýchlo tuku z brucha. Mäta tiež urýchľuje trávenie tučných jedál, a zabraňuje nadúvaniu.

 

Zelený čaj

 

Zelený čaj zabraňuje vzniku rakoviny a ochorení srdca a tiež obsahuje katechín, antioxidant, ktorý má vplyv na zníženie tuku okolo brucha. Ak budete piť šálku zeleného čaju pred fyzickou aktivitou môžete spáliť tuk rýchlejšie.

 

Ananásový džús

 

Ananás obsahuje enzým bromelín, ktorý pomáha pri trávení bielkovín a uľahčuje trávenie. Zabraňuje takisto nadúvaniu. Ananásový džús vám pomôže zbaviť sa tuku hlavne v oblasti brucha.

 

Kakaový nápoj

 

Nápoj s vysokým podielom kakaa, môže skutočne pomôcť mnohým ľuďom v procese chudnutia. Tento nápoj vás totiž hneď zasýti a tým znižuje ďalšiu chuť na jedlo. Je však potrebné si uvedomiť, že tento nápoj môže obsahovať až 400 kalórií a preto je v jedálničku pri diéte klasifikovaný ako hlavné jedlo, a nie dezert :-)

Pridaj komentár